close
چت روم
پورتال جامع وائه شامل : تصاویر روز ، اس ام اس ، آهنگ های جدید ، مد و زیبایی ، بازی ، مرکز تخصصی ترول ، آهنگ های پیشواز ، رمان - 3
افراد آنلاين افراد آنلاين : 2
موضوعات
 • نظرات () • فال روز سه شنبه 14 آبان 1392

  فال ، فال امروز شما ، طالع بینی روزانه برای دیدن فال امروز خود ماه تولد خود را در فال مربوط به امروز ببینید برای مشاهده انواع طالع بینی و فال از جدول بالا استفاده نمایید .این صفحه همه روزه (حتی ایام تعطیل) تجدید می شود و شما میتوانید با مراجعه روزانه به همین صفحه، فال روزانه و دیگر اطلاعات ضروری مندرج را مشاهده نمایید.

   

  http://rozup.ir/up/wae/Pictures/Wae_Fal_Roz.jpg

  فال روز متولدین فروردین:
  اگر بسیاری از پدر و مادرهای این ماه شانس بچه های خوب و سر براه و ایده الی را دارند باید بدانند که با همت و زحمت خودشان بدست آمده ولی در عین حال با ظرافت باید این موفقیت را حفظ نمایند.
  حافظ:
  مددی گر به چراغی نکند آتش طور چاره تیره شب وادی ایمن چه کنم
  حافظا خلد برین خانه موروث من است اندر این منزل ویرانه نشیمن چه کنم
  تعبیر:خود را مأیوس و افسرده می بینی و از بدخواهی دشمن شکوه و شکایت داری. خود را نباز و دل به تقدیر بسپار. هر چه خیر است پیش می آید. به خدا توکل کن و با دوستان دانا مشورت کن تا راه چاره ای پیدا شود.

  برای مشاهده فال های بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید  ادامه مطلب
  321
 • نظرات () • فال روز شنبه 11 آبان 92

  http://rozup.ir/up/wae/Pictures/Wae_Fal_Roz.jpg

   فال، فال روزانه، 11آبان، 92، فال روزشنبه، طالع بینی، آینده، رمزوراز  فال روز شنبه  فال امروز


  متولد فروردین : فقط زمانی که شما از نادیده گرفته شدن احساسهایتان ناراحت می‌شوید، توجه دیگران به سمت شما جلب می‌شود. اما باز هم ممکن است که شما به اندازه‌ای که آرزو داشتید احساس راحتی نکنید. خوشبختانه شما قادر خواهید بود به حد کافی خودتان را مطرح کنید در حالی که برخی از بخشهای وجود خود را هنوز مخفی نگاه داشته‌اید. مقاومت کردن در برابر اکثر رازهای ارزشمند هنوز می‌تواند منشأ اولیه آسایش خاطر شما باشد.

  برای مشاهد ی فال خود به ادامه مطلب بروید  ادامه مطلب
  145

نظر شما درباره ي سايت

تعداد صفحات : 65
صفحه قبل 1 2 ...2 3 4 ...64 65 صفحه بعد
جديدترين مطالب